Artikelen

SMART Board gebruikers in Benelux

SMART Board vindt ook bij ons steeds meer erkenning in het onderwijs.
Kijk hieronder voor een alfabetische lijst van scholen in de Benelux die SMART Boards gebruiken.

 

België:

School plaats
Abdijschool Van Zevenkerken Sint-Andries
Adite - Schoolgroep 12 Diest
Adite - Schoolgroep 12 - Koninklijk Atheneum Aarschot
Albrecht Rodenbachschool Hove
Antwerp International School Ekeren (Antwerp)
Antwerp International School Chatelet
Basisschool 'T Schakeltje Dilsen-Stokkem
Basisschool De Veerman Hamme (O.-Vl.)
Basisschool Hemelsdaele Brugge
Basisschool Instituut Spes Nostra Tso Heule
Bassisschool Sint-Joris Alken
British Primary Bvba Vossem
British primary school Vossem
BS 't Beekje Etterbeek
BS 't Hinkelpad Bornem
BS 't Kasteeltje Puurs
BS 't Park Oostmalle
BS 't Pleintje Willebroek
BS 't Regenboogje - Etterbeek Etterbeek
BS 't schakeltje - Dilsen Dilsen
BS 't Venneke Willebroek
BS Brussel-Centrum - Brussel Centrum - Brussel
BS De Bloeiende Kerselaar Watermaal-Bosvoorde
BS De Blokkendoos Aartselaar
BS De Boomhut Alsemberg
BS De Brug Sint-Job-in-'t-Goor
BS De Goudenregen I Ganshoren
BS De Linde Bornem
BS De Schorre Sint-Amands
BS De Stadsmus Oudergem
BS De Tovertuin Willebroek
BS De Wimpel Elsene
BS De Zavelput Sint-Agatha-Berchem
BS De Zonnewijzer Sint-Pieters-Woluwe
BS Evere Evere
BS Floralia Sint-Lambrechts-Woluwe
BS Hemeldaele
BS Himo Willebroek
BS Hoeksteen Boom
BS Kasteel Beiaardschool Neder-Over-Heembeek
BS Laken Laken
BS Lyceum Mechelen
BS Mariadal
BS Ninove Ninove
BS Park Boom
BS Schaarbeek Anderlecht
BS Schaarbeek 1 Schaarbeek
BS Schaarbeek III Schaarbeek
BS Schoten "Deuzeldpark" Schoten
BS Schoten "Ter Linde" Schoten
BS Schoten "Vijverhof" Schoten
BS St-Joris Joris - Alken
BS St.-Agatha-Berchem I Sint-Agatha-Berchem
BS St.-Gillis Gillis - Sint-Gillis
BS t Krekeltje Boom
BS Unesco-school Koekelberg
BS van het KA Brasschaat Brasschaat
BS Vennebos en Zonnedauw Schilde
BSBO Dirkputstraat Boom
BSBO Groenlaar Reet
BSBO Rozenlaan Reet
BSGO - De Klimop Ham
BSGO - De Springplank Neeroeteren
BSGO - Merlijn Tongeren
BSGO Brugge Centrum Brugge
BSGO De Beuk Aalter
BSGO De Groene Vijver Lede
BSGO De Mote Ieper
BSGO De Regenboog Grimbergen
BSGO De Springplank Neeroeteren
BSGO Faluintjes Moorsel
BSGO Het Klepperke (Vriendenkring) Balen
BSGO Het Open Groene Marke (Kortrijk)
BSGO Lyceum
BSGO t'Overbeek Ganshoren
BSGO Zilverberk Schoolgroep 9 Halle
BSKA Ter Bronnen Kampenhout
BuSO Kids
BUSO-Kids Hasselt
Campus Alicebourg Lanaken Lanaken
Campus Prins Van Oranje Diest
CKG De Schommel Averbode
CLB Brasschaat Brasschaat
CLB Brussel Brussel
CLB Jette Jette
CLB Rivierenland Boom
Codelta
Coll&egravege Roi Baudoin Bruxelles
College Notre Dame Tournai
College Roi Baudouin Brussel 3
CVO - LBC-K Antwerpen 1
CVO - Step Hasselt
CVO Brussel - Anderlecht Anderlecht
CVO CTT Limburg Maaseik Maaseik
CVO CTT Limburg Neeroeteren Neeroeteren
CVO De Vlaamse Ardennen Oudenaarde
CVO Rivierenland - Willebroek Willebroek
CVO Vlaamse Ardennen
CVO-LBC LBC
CVO-STEP sociaal-techn. Econ.pedagogisch
DBSO Vilvoorde
De Robbert Hamont
De Wijnpers
Deholi - Sint Gerardusscholen Diepenbeek
DKO Rivierenland Willebroek
Don Bosco Woluwe-Saint-Lambert
Ecole Europeenne De Bruxelles Bruxelles 18
Ecole Europeenne De Bruxelles Iii Bruxelles 5
Ecole Europeenne De Luxembourg Luxembourg
Ehsal Brussel 1
EHSAL Brussel Brussel
Erasmus Hogeschool Brussel Jette
Erasmushogeschool Brussel - Campus Gezondheidzorg-Lerarenopleiding Brussel 9
Europese School Brussel Brussel 20
Europese School Brussel Brussel 18
Europese School Brussel 1 Brussel
Europese School Brussel 2 Brussel
Europese School Brussel 3 Brussel
Europese School Mol Mol
Francesco-Paviljoen Herentals
Gemeenschapsschool - Sabmo Borgloon
Gemeentelijke Basisschool - De Schommel Lommel
Gemeentelijke Basisschool 2 Rillaar Rillaar
Gemeentelijke Basisschool Boutersem Boutersem
Gemeentelijke Basisschool Centrum Tervuren Tervuren
Gemeentelijke Basisschool Denderwindeke Denderwindeke
Gemeentelijke Basisschool Dessel Dessel
Gemeentelijke Basisschool Hoegaarden Hoegaarden
Gemeentelijke Basisschool Kolonie Lommel Lommel
Gemeentelijke BS Begijnendijk Begijnendijk
Gemeentelijke BS Schommel Lommel
Gemeenteschool Erembodegem Erembodegem
Gemeenteschool Wevelgem Wevelgem
Gemeetelijke Basisschool De Kriebel Sint-Ulriks-Kapelle
GITHO Nijlen
Groep T - Leuven Hogeschool Leuven
GVBS BLO De Torretjes Torhout
GVBS De Oefenschool Torhout
GVBS Driekoningen Torhout
GVBS Lichtervelde Lichtervelde
Gvbs St Lodewijkscollege Lokeren
GVBS Ten Parke Torhout
GVBS Wijnendale Torhout
H.A.M.W. Diest
Helho Haute Ecole Libre Du Hainaut Occidental Tournai
Het Gemeenschapsonderwijs Brussel Brussel
Hogeschool Antwerpen Antwerpen 1
Hogeschool Antwerpen Lier
Hogeschool Gent Gent
Hogeschool Gent Dep. Lerarenopleiding Gent
Hotel & toerismeschool Spermalie Brugge
Hotel- En Toerismeschool Spermalie Brugge
Humaniora Kindsheid Jesu Hasselt
Ibso - De Horizon Aalst
Imksori - Sint Jozefcollege Izegem
Immaculata Instituut - Aso De Panne
Instituut Beeldend Kunstonderwijs Etterbeek
Instituut Mariadal Hoegaarden
Instituut Maris Stella - St. Agnes Borgerhout (Antwerpen)
Instituut Sint Elisabeth Peer
Instituut Van Het Heilig Graf Turnhout
Internaat "Hof ten bos" Brasschaat
Internaat Etterbeek Etterbeek
Internaat Ganshoren Ganshoren
Internaat Sint-Rembert Rembert - Torhout
Internaat voor buitengewoon onderwijs Schilde ('s Gravenwezel)
K.S.O.Z. - Vrije Middenschool Zonhoven
K.T.A. 2 Campus Plinius Tongeren
K.U.Brussel Koekelberg
K.U.Leuven - Audiovisuele Dienst Heverlee
K.U.Leuven - Departement Natuurkunde En Leuven
K.U.Leuven - Dienst Aiv Heverlee
K.U.Leuven - Dienst Aiv Heverlee
KA - Malle Malle
KA Anderlecht Anderlecht
KA Boom Boom
KA Brasschaat Brasschaat
KA Brussel II (Laken) Brussel
KA Etterbeek Etterbeek
KA Koekelberg Koekelberg
KA Leuven Redingenhof Leuven
KA Maldegem Maldegem
KA Schaarbeek Evere
KA St.-Jans-Molenbeek - Sint-Jans-Molenbeek Jans-Molenbeek - Sint-Jans-Molenbeek
KA St.-Pieters-Woluwe - Sint-Pieters-Woluwe Pieters-Woluwe - Sint-Pieters-Woluwe
KA Ukkel - Ukkel Ukkel
KA Vaartland - Willebroek Willebroek
KA Waregem Waregem
KA Willebroek Willebroek
Kaho Sint-Lieven Lieven
Kaho Sint-Lieven Nieuwerkerken Nieuwerkerken
Kardinaal Van Roey-Instituut Vorselaar
Kaso - Sint-Martinus Herk-De-Stad
KATHO Kortrijk Kortrijk
Katho-Remo Normaalschool Kortrijk
Katholiek Basisonderwijs Koekelare - Gvbs De Negensprong Koekelare
Katholiek Onderwijs De Pelgrim Mechelen
Katholiek Onderwijs Sint Trudo - Sint Andreaslyceum Sint Kruis Brugge
Katholiek Onderwijs Staho Hooglede
Katholieke Hogeschool Brugge-Oostende - Campus Sint-Andreas Brugge Brugge
Katholieke Hogeschool Heverlee Heverlee
Katholieke Hogeschool Kempen Vorselaar
Katholieke hogeschool Limburg Hasselt
Katholieke Hogeschool Limburg - Campus Diepenbeek Diepenbeek
Katholieke Hogeschool Limburg - Campus Genk Genk
Katholieke Hogeschool Limburg - Campus Hasselt Hasselt
Katholieke Hogeschool Sint Lieven Gent Gent
Katholieke Hogeschool Sint Lieven Nieuwerkerken Nieuwerkerken (Aalst)
Katholieke Hogeschool Sint Lieven Sint-Niklaas Sint-Niklaas
Katholieke Hogeschool west-Vlaanderen Kortrijk
Katholieke Hogeschool Zuid-West-Vlaanderen - Departement Reno Torhout
Katholieke Hogeschool Zw Vlaanderen Tielt
Katholieke lerarenopleiding Heverlee Heverlee
KBO Mater Oudenaarde Oudenaerde
KH Muziek en Woord Brussel
KHBO - Sint-Andreas Sint-Andreas
KHK Vorselaar Vorselaar
Koninklijk Atheneum - Middenschool Vh Gemeenschapsonderwijs Geel
Koninklijk Atheneum Aalst Aalst
Koninklijk Atheneum Aarschot Aarschot
Koninklijk Atheneum Boom Boom
Koninklijk Atheneum Brussel Brussel 15
Koninklijk Atheneum Halle Halle
Koninklijk Atheneum Hoboken Hoboken (Antwerpen)
Koninklijk Atheneum Leuven Leuven
Koninklijk Atheneum Maaseik Maaseik
Koninklijk Atheneum Maldegem Maldegem
Koninklijk Atheneum Ninove Ninove
Koninklijk Atheneum Turnhout Turnhout
Koninklijk Atheneum Vilvoorde Vilvoorde
Koninklijk Atheneum Waregem Waregem
Koninklijk Technisch Atheneum Aalst Aalst
Koninklijk Technisch Atheneum Borgerhout Borgerhout (Antw)
Koninklijk Technisch Atheneum Grenslandhallen Hasselt
Koninklijk Technisch Atheneum Lier Lier
Koninklijke School voor Onderofficieren - Campus Olvo Oostende
KS De Lindestraat Willebroek
KS De Toverfluit Sint-Jans-Molenbeek
KS Jozef Wauterstraat Willebroek
KS Villa Kakelbont Boom
KSBO Koekoek Aartselaar
KTA 1 Hasselt Hasselt
KTA Brasschaat Brasschaat
KTA Den Biezerd Niel
KTA handelsschool Aalst Aalst
KTA Jette Jette
KTA Lier Lier
KTA Zavelberg Sint-Agatha-Berchem
KU Brussel Brussel
KUL Leuven Leuven
Leefschool 't Zandhofje Zandhoven
Lerarenopleiding Groep T Leuven Leuven
Limburgs Universitair Centrum Diepenbeek
LKSD Sint-Pieterscollege Leuven
LS St.-Jans-Molenbeek Jans-Molenbeek - Sint-Jans-Molenbeek
LS t Pleintje Willebroek
Lyceum Hemelsdaele Brugge
MA - Anderlecht Anderlecht
MA Fr&eacuted&eacuteric Chopin Etterbeek
MA J.H. Fiocco Schaarbeek
Maris Stella Instituut Malle
Medisch Pedagogisch Instituut Schilde ('s Gravenwezel)
Middenschool - HSIW Wemmel
Middenschool "Den Brandt" Boom
Middenschool 2 - Campus Speelhof Sint-Truiden
Middenschool 2 Gent Gent
Middenschool Ekeren Ekeren (Antwerpen)
Middenschool Erasmus Deinze
Middenschool Evergem Evergem
Middenschool H. Hart Bree
Middenschool Halle Schoolgroep 9 Halle
Middenschool Ii Kessel-Lo Kessel-Lo
Middenschool Maaseik Maaseik
Middenschool Merksem Merksem (Antwerpen)
Middenschool Ninove Ninove
Middenschool Redingenhof Leuven
Middenschool Sint-Gertrudis Landen
Middenschool Tienen Tienen
Miniemeninstituut Leuven Leuven
MPI Neder-Over-Heembeek Over-Heembeek - Neder-Over-Heembeek
MS – Erasmus Erasmus - Deinze
MS Brussel II (Laken) Brussel
MS De Blokkendoos Aartselaar
MS Den Brandt Boom
MS KA Brasschaat Brasschaat
MS Lichtervelde Lichtervelde
MS Malle Oostmalle
MS Ninove Ninove
MS Sint-Gertrudis
MS Sint-Rembert Torhout
MS St.-Jans-Molenbeek Sint-Jans-Molenbeek
MS Ukkel Ukkel
MSGO 2 - Campus Speelhof Campus Speelhof
MSGO Den Brandt Boom
O.L.V. Instituut Pulhof Berchem (Antwerpen)
O.L.V.Instituut Sint-Genesius-Rode Sint-Genesius-Rode
OLV Instituut Sint-Genesius-Rode Genesius-Rode
OLV Presentatie – instituut Sint Niklaas
Openluchtschool Sint-Ludgardis Schilde
Opleidingsinstituut vd federale overheid
Plantijn hogeschool
Plantijnhogeschool Apb Antwerpen 1
Politieschool Limburg (PLOT)
Provinciaal Centrum voor volwassenenonderwijs - Moderne Talen Hasselt
Provinciaal Instituut Sint Godelieve Antwerpen 1
Provinciaal Instituut Sint Godelieve Antwerpen Antwerpen
Provinciaal Onderwijs Leuven Leuven
Provinciale Hogeschool Limburg Hasselt
Provincie Antwerpen - O.L.V. Presentatie-Instituut Sint-Niklaas
Provincie Oost-Vlaanderen - Provinciale Middenschool Gent
Rijksmiddenschool Merksem Merksem
Rtc Westhoek - Middenkust - Vrij Technisch Instituut Poperinge
Sancta Maria Instituut Leuven
SBS Neder-Over-Heembeek Neder-Over-Heembeek
SBSO Groenlaar Reet
SBSO Zonnebos Schilde ('s Gravenwezel)
Scheppers Instituut Mechelen
Scheppers Instituut Mechelen
Scholengroep 22 Gent 'Panta Rhei' Gent
Scholengroep Adite Diest
Schoolgroep 14 Maasland - Ctt Neeroeteren Maaseik
Schoolgroep 14 Maasland Genk Genk
Schoolgroep 15 Limburg Noord - Centrum Voor Leerlingenbegeleiding 18 Koersel
Schoolgroep 16 Midden-Limburg Hasselt
Schoolgroep 19 Dender - Koninklijk Technisch Atheneum 1 Aalst
Schoolgroep 22 Panta Rhei - Koninklijk Lyceum Gent
Schoolgroep 22 Panta Rhei - Kta Melle Tuinbouwschool Melle
Schoolgroep 22 Panta Rhei - Muziekacademie Gent Gent
Schoolgroep 25 Brugge-Oostkust - Basisschool Assebroek Assebroek
Schoolgroep 25 Brugge-Oostkust - Basisschool Brugge Centrum Brugge
Schoolgroep 25 Brugge-Oostkust - Basisschool Oostkamp Oostkamp
Schoolgroep 25 Brugge-Oostkust - BSGO Brugge Oefenschool Pannebeke Brugge
Schoolgroep 25 Brugge-Oostkust - Koninklijk Atheneum Knokke-Heist
Schoolgroep 3 - Agora Brasschaat
Schoolgroep 5 - BSGO - Basisschool Lyceum (Scholengroep 5) Mechelen
Schoolgroep 8 Brussel Brussel 15
Schoolgroep 8 Brussel - Kta Zavelenberg Sint-Agatha-Berchem
Schoolgroep Agora - 'S Gravenwezel S Gravenwezel
Schoolgroep Agora - Basisschool "Klim-Op" Zoersel
Schoolgroep Agora - Brasschaat Brasschaat
Schoolgroep Agora - Malle Malle
Schoolgroep Agora - Oostmalle Oostmalle
Schoolgroep Agora - Schilde Schilde
Schoolgroep Agora - Schoten Schoten
Schoolgroep Agora - Sint-Job-In-T-Goor Sint-Job-In- T-Goor
Schoolgroep Agora - Zandhoven Zandhoven
Schoolgroep Rivierenland Bornem
Schoolgroep Sint Rembert - Scholengroep Sint Rembert Torhout
Schoolgroep Sint Rembert - Basisschool Driekoningen Torhout
Schoolgroep Sint Rembert - Vrij Technisch Instituut Torhout
SCVO - SIVO Berchem (Antwerpen)
Sint Elisabethschool Wijchmaal
Sint Jozefcollege Izegem
Sint Jozefsinstituut Borsbeek (Antw.)
Sint Jozefsinstituut Betekom Betekom
Sint Paulusschool Basisschool Brussel 18
Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis Sint-Kruis
Sint-Augustinusinstituut Bree
Sint-Elisabeth Wijchmaal Wijchmaal
Sint-Franciscus - Evergem Evergem
Sint-Jozefcollege Izegem
Sint-Jozefinstituut Borsbeek
Sint-Martinusinstituut Koekelare
Sint-Vincentiuscollege Zomergem
Sint-Vincentiusmiddenschool Lanaken
SIVO - Berchem Berchem
Spes Nostra Instituut Zedelgem
SS Campus 't Kasteeltje Puurs
SS Campus De Linde Bornem
SS Campus De Vaart Willebroek
SSGO Klein-Brabant Bornem
St Janscollege 2 Poperinge
St-Janscollege Poperingen
St-Pieterscollege - Leuven Pieterscollege - Leuven
Stedelijke Basisschool Erembodegem Erembodegem
Studentenhome Jette Jette
Technisch Heilig Hartinstituut Tessenderlo
Technisch Instituut Sint Paulus Mol
Technisch Instituut Sint-Vincentius Torhout
Universiteit Antwerpen - Camp. 3 eiken Antwerpen
Universiteit Antwerpen - Campus Drie Eiken Wilrijk (Antwerpen)
Universiteit Gent Gent
Universiteit Hasselt - Campus Diepenbeek Diepenbeek
VBS Sint Katrien Steenhuize-Wijnhuize
Verkeersproject Azeb - Abdijschool Van Zevenkerken Sint-Andries
VGBS Sint-Lodewijkscollege afd. Immaculata Sint-Michiels Brugge
Vkso Mww Afdeling Sint-Aloysiuscollege Menen
Volwassenenonderwijs LBC-NVK Antwerpen
Vrij Handels- en Technisch Instituut (VHTI) Dendermonde Dendermonde
Vrij Land- en Tuinbouw Instituut Torhout
Vrij Technisch Instituut Torhout
Vrij Technisch Instituut (VTI) Brugge
Vrije Basisoefenschool WIjnegem Wijnegem
Vrije Basisschool K.B.O. Mater - Welden Oudenaarde
Vrije Basisschool Scheppers Mechelen
Vrije Basisschool - De Minnestraal Lebbeke
Vrije Basisschool - De Zevensprong Borgerhout (Antwerpen)
Vrije Basisschool - Doorslaar Eksaarde
Vrije Basisschool - Onze Lieve Vrouw Kruibeke
Vrije Basisschool - Sint-Jan-Berchmans Rupelmonde
Vrije Basisschool - St-Jozef Overmere
Vrije Basisschool - St. Jozef Lochristi
Vrije Basisschool - Westakker Beringen
Vrije Basisschool "De Wegwijzer" Morkhoven
Vrije Basisschool Moen Moen
Vrije Basisschool Onze-Lieve-Vrouw Deinze
Vrije basisschool Schilde Schilde
Vrije Basisschool Sint-Jozef Coloma Mechelen
Vrije basisschool Sint-Katrien Steenhuize
Vrije Basisschool Zeveren Deinze
Vrije BS Westakker Westakker
Vrije Lagere School - Onze-Lieve-Vrouwcollege Lokeren
Vrije Universiteit Brussel Brussel 5
VZW BOCO - Evere Evere
VZW Instituut voor Heilig Graf Turnhout
VZW Sint-Elisabeth Wijchmaal
Wico - Campus Sint Jozef Lommel
Wico - Campus Tio Overpelt
XIOS Hogeschool Limburg Diepenbeek
Xios Hogeschool Limburg - Cad Hasselt


Nederland

't Eimink Hengelo
2 College Tilburg
Aloysius College Den Haag
Andreas College loc. Pieter Groen Katwijk
Andreas College loc. Rijnmond Katwijk
Arnhemse Buitenschool Arnhem
Avans Hogeschool Breda
Avans Hogeschool Den Bosch
Bertrand Russel College Krommenie
Binkhorst Laren
Bisschoppelijk College Broekhin Swalmen
Bonhoeffer College Enschede
BS 't Spoor
BS Aldoende Amsterdam
BS Amby
BS And'r Put Landgraaf
BS Anne Frank
BS De Burght
BS De Joppenhof
BS De Joppenhof- International Department
BS De Maask
BS De Schans
BS De Stelberg Rotterdam
BS De Tweesprong Schinveld
BS de Vendelier Helmond
BS Fatima Brunssum
BS Harlekijn Landgraaf
BS het Mozaiek
BS John F. Kennedy
BS Klim Op Wijchen
BS Markus
BS Markus Pottenberg
BS Montessori
BS Paschalis Wijchen
BS Petrus en Paulus
BS Scharn
BS Sint Aloysius
BS Sint Oda
BS Sint Pieter
BS Wiekerveld
BS Windekind Heerlen
BS Wyck (Dislokatie)
BS Wyck (Hoofdlocatie)
Bureau Openb. Onderw. Hilversum Hilversum
C.S.G. Lauwers College Buitenpost
Carbooncollege Hoensbroek
CB Het Palet Emmen
CBS De Borg Haren
Christiaan Huygens College Eindhoven
College De Meer Amsterdam
Comenius College Loc. Lijstersingel Capelle a/d Ijssel
Corbulo College Voorburg
CS. De Hoven Gorinchem
CSG Groen van Pinksteren Vlaardingen
CSG Willem van Oranje Oud-Beijerland
CVOG Driebergen
CVOG - Driebergen Driebergen
Da Vinci College Leiden Leiden
De Achtsprong Zoetermeer
De Carrousel Zevenaar
De Driemaster Basisschool Hoek van Holland
De Marlijn Oosterbeek
De Nieuwe Veste Coevorden
De Schutse Maasland
Dom. Pierson College Den Bosch
Dominicus College Nijmegen
DS JJ Buskesschool Rotterdam
Eduard van Beinum Rotterdam
Eijkhagencollege Landgraaf
Emmacollege Heerlen
Esloo Praktijkonderwijs Den Haag
Fontys Hogeschool Eindhoven
Gemini College Ridderkerk
Gerrit vd Veen College Amsterdam
Gertrudis College Roosendaal
Herle College Heerlen
Het Baken Almere
ICT expertise centrum MosaLira
Insula College Loc. Prof. Gunningplein Dordrecht
Jacob Maris Rotterdam
Jenaplanschool Swoaistee Groningen
Kath. Scholengemeenschap Etten Leur Etten Leur
Kennemer Lyceum Overveen
Klim Op Maasland
Laurentiusstichting Voorburg
Lucia Petrus Mavo Rotterdam
Martinus van Beekschool Nijmegen
Meridiaan College Amsterdam
Montaigne Lyceum Nootdorp
Montaigne Lyceum Den Haag
Montessori College Oost Amsterdam
OBS Daltonschool Hengelo
OBS De Blijberg Rotterdam
OBS De Bosrank Havelte
OBS de Driehoek Hilvarenbeek
OBS De Klipper Hoorn
OBS De Piramide Hengelo
OBS de Stiepel Hengelo
OBS de Timp Hengelo
OBS De Toermalijn Rotterdam
OBS Europaschool Hengelo
OBS Lea Dasberg Zutphen
OBS Nelson Mandela Rotterdam
OBS Waarbeekschool Hengelo
OBS Wethouder Brederodeschool Rijswijk
Oostvaarders College Almere
Overbosch College Den Haag
PCB De Klokbeker Ermelo
PCBO Achtkarspelen Buitenpost
Penta College CSG Wes sselmonde - Hoogvliet
Penta College CSG West-Ysselmonde Hoogvliet
Pius X College Almelo
Pontes scholengroep Zierikzee
Prisma College de Rotonde Breda
Radboud Universiteit Fac. N.W.I. Nijmegen
Revius Lyceum Doorn Doorn
Revius Lyceum Wijk bij Duurstede Wijk bij Duurstede
RK Aloysius school Maasland
RK Basisschool Antonius Noorden
ROC Midden Brabant Tilburg
ROC Nijmegen sector Techniek Nijmegen
Romboutscollege Brunssum
Roncalli College Rotterdam
Rosa Basisschool Den Haag
RSG G.K. van Hoogendorp Rotterdam
S.G. De Rooi Pannen Tilburg
SBO de Bolster Wijchen
SBO De Opstap Maastricht
SBO De Sprong Maastricht
Servicebureau MosaLira Maastricht
Sondervick College Veldhoven
St. Canisius Almelo
St. Janscollege Hoensbroek
St. Jozefschool Schipluiden
Stedelijk Dalton Lyceum Dordrecht
Stichting Tabijn Heemskerk
Stichting Tabijn / De windhoek Heemskerk
Stichting Tabijn / Toermalijn + binnenmeer Heemskerk
Strabrecht College Geldrop
t Eimink Hengelo
Theresiaschool Maastricht
Thorbecke Scholengemeenschap Zwolle
Thorbecke VO Rotterdam
Trias VMBO Krommenie
Van Koetsveldschool Amsterdam
VCPO Het Baken Spijkenisse
Vechtdal College Loc. Dedemsvaart Dedemsvaart
Vechtdal College Loc. Hardenberg Hardenberg
Visser 't Hoofd Lyceum Leiden
VMBO Accent College Maassluis
Walburg College Zwijndrecht
Walburg College Barendrecht
Walburg College - Zwijndrecht Zwijndrecht
Zaanlands Lyceum Zaandam
Zaanlands Lyceum - Zaandam Zaandam
ZMLK Jan Baptist